Києво-Печерська лавра

Києво-Печерська лавра

29 квартир поруч

Пам'ятка Києва, відома на весь світ, яка свого часу стала першим християнським монастирем на Русі. Візитна картка Києва.
Показати на карті
Андріївський узвіз

Андріївський узвіз

341 квартира поруч

Одна з найцікавіших вулиць міста, на якій розташовані Андріївська церква, Замок Річарда, будинок Михайла Булгакова. Андріївський узвіз - це вулиця-музей, майстерня художників просто неба.
Показати на карті
ЗД Вокзал

ЗД Вокзал

217 квартир поруч

Головна залізнична пасажирська станція Києва — Київ-Пасажирський. Складається з Центрального, Південного та Приміського залізничних вокзалів. Поруч знаходиться метро Вокзальна.

Сторінка вокзалу на сайті Укрзалізниці

Показати на карті
Аеропорт Жуляни

Аеропорт Жуляни

115 квартир поруч

Аеропорт "Київ" (інша назва "Жуляни") використовується здебільшого лоукост-авіакомпаніями, такими як Wizz Air, Flydubai, Vueling Airlines та ін. В аеропорті є 3 термінали: A, B, D.

Сайт аеропорту: http://www.airport.kiev.ua

Показати на карті

КПІ

100 квартир поруч

Показати на карті
Софійський собор

Софійський собор

696 квартир поруч

Собор внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. До наших днів у Софійському соборі збереглися мозаїки і фрески, створені ще в першій половині XI століття.
Показати на карті
Майдан Незалежності

Майдан Незалежності

485 квартир поруч

Серце міста, звідки починаються майже всі туристичні маршрути. Це місце не одноразово ставало центром подій, які докорінно змінювали життя країни.
Показати на карті
Аеропорт Бориспіль

Аеропорт Бориспіль

417 квартир поруч

Міжнародний аеропорт Бориспіль є найбільшим за обсягами перевезень аеропортом в Україні. Основний термінал — Термінал D. Знаходиться в 18,5 км від Києва. На маршрутках SkyBus можна дістатися метро Харківська та Південного залізничного вокзалу. Сайт аеропорту: https://kbp.aero
Показати на карті

Що ще подивитися

Серед міст України можна знайти безліч цікавих, красивих місць, що залишили важливий слід в історії країни, але на першому місці в цьому списку завжди буде Київ - стародавнє місто з багатовіковою історією, яке є столицею держави. Говорити про те, які пам’ятки Києва варто подивитися обов'язково, можна нескінченно довго, оскільки кожна вуличка цього старовинного міста зберігає якісь секрети і може відкриватися туристам з вельми несподіваних сторін. Тут багато не тільки пам'яток історії та архітектури, але й просто знакових місць, а туристичний маршрут Києвом може припускати знайомство і з сучасними пам'ятками, які цікаві туристам не менше старовинних соборів.

Головні пам'ятки міста

Майдан Незалежності

Серце міста - це Майдан Незалежності, звідки починаються майже всі туристичні маршрути. Це місце не одноразово ставало центром подій, які докорінно змінювали життя країни, площа кілька разів змінювала назву, слідуючи за епохами. Туристи приїжджають сюди з ряду причин, але головним чином для того, щоб своїми очима побачити площу, яка є головною не тільки для міста, але й для всієї країни.

Зняти квартиру подобово можна безпосередньо на Майдані Незалежності, а також на прилеглих до неї вулицях Софіївській або Бориса Грінченка.

Києво-Печерська Лавра

Ще одна пам'ятка Києва, відома на весь світ - це Києво-Печерська Лавра, яка свого часу стала першим християнським монастирем на Русі. Сюди приїжджають люди не тільки віруючі, але й ті, хто просто хоче доторкнутися до історії та побачити унікальний архітектурний ансамбль, побродити вузькими печерами і перейнятися дивовижною атмосферою цього місця.

Багато з тих, хто одного разу побував у Лаврі, потім вирішують зняти квартиру на добу чи на кілька днів у Києві, щоб мати можливість краще познайомитися з цим незвичайним місцем. Щоб жити недалеко від цієї пам'ятки, можна зняти квартиру на вулиці Лаврська або Цитадельна.

Софійський собор

Після відвідування Лаври варто побувати ще й у Софійському соборі, який, як і Лавра, внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Особливо цінними для туристів тут є збережені до наших днів справжні мозаїки і фрески, створені ще в першій половині XI століття.

Знайти житло поруч із Софійським собором можна на вулиці Михайлівська або Михайлівському провулку.

Пирогово

Карта пам'яток Києва буде неповною без Пирогово - музею архітектури та побуту України, музею просто неба. Перша експозиція відкрилася тут у 1969 році, а зараз на території 150 га розташовується близько 300 експонатів – старовинні будинки, вітряні млини і багато іншого.

Тим, кого цікавить оренда квартир недалеко від музею, варто розглядати пропозиції на вулиці Академіка Заболотного або ж у районі станцій метро Виставковий центр чи Деміївська.

Андріївський Узвіз

Однією з найцікавіших вулиць міста можна назвати Андріївський узвіз, адже тут можна побачити багато незвичайного. Це Андріївська церква, Замок Річарда, будинок-музей Михайла Булгакова. Тут працюють арт-галереї та салони, а також можна постійно зустріти художників, майстерня яких розташована просто неба.

Житло поряд з Андріївським узвозом можна орендувати безпосередньо на цій вулиці, а також на вулицях Братська і Велика Житомирська.

Батьківщина-Мати

Величний монумент Батьківщини-Матері прагнуть відвідати майже всі гості Києва, адже ця конструкція, що дійсно дивує своїми значними розмірами, є нічим іншим, як символом участі народу України у Другій світовій війні. Висота пам'ятника разом з постаментом складає 102 метра, а його конструкція передбачає можливість потрапити на оглядові майданчики, розташовані у верхній частині монумента.

Якщо зняти квартиру в Києві на вулиці Мічуріна або бульварі Дружби Народів, то можна буде під час всього перебування в місті щодня насолоджуватися величчю та неймовірною енергетикою цієї пам'ятки.

Що подивитися в Києві ще:

Шанувальникам всього незвичайного варто обов'язково подивитися на Будинок з химерами, побудований в стилі модерн на початку XX століття, побувати на оглядовому майданчику, створеної на одному з 25-поверхових будинків на проспекті Червонозоряний, відвідати Парк Слави та подивитися на Арку Дружби Народів. Докладний опис цих пам'яток знайти не важко.

Пам'ятки Києва, фото яких так і ваблять туристів, змушуючи мріяти відвідати це місто, дуже різноманітні. Для знайомства з ними знадобиться як мінімум кілька днів, які будуть насичені емоціями і незабутніми враженнями. Квартири подобово в Києві - це відмінна можливість зупинитися в місті на бажаний термін і неспішно подивитися всі його найцікавіші місця, проживаючи при цьому в комфортних умовах, що майже не відрізняються від домашніх.

Більше